| kidda97 a întrebat:

Unde pot gasi mai multe chesti din acelea (exp.scrie "foryou" si apare niste inimioare pe ecran si scrie i love you) fundita :*

1 răspuns:
| Ramona_5995 a răspuns:

Buna, Niko!
Pe Strong.
Eu am cautat intr-un timp "programe" si am gasit ceva de genu"Programase PC", unde erau d astea de zici tu.
Gasisem chiar un programas care avea la nume"Buzzulici" si cand dadeai pe el, era un program care facea numai urme de buze pe ecran si avea si un sunet corespunzatorhee hee
Bafta.:*