| Patyi a întrebat:

Am văzut mai demult un film, nu mai stiu cum se numeste si vreau să -l revăd. Deci, era vorba despre un om de afaceri bogat care avea o sotie si o fiica. Intr-o seară fiesa vrea să se ducă la o petrecere insă părintii n-o lasă dar ea tot se duce pe-ascuns fără să stie parintii ei. La scurt timp după ce pleacă fiesa la petrecere, niste oameni se dau drept politisti si intra peste ei in casă să-i jefuiască dar bărbatu` acesta nu vroia să deschidă un seif. După ajunge si fiica lor acasă, o tin si pe ea ostatică. Unul dintre ăstia care au intrat peste ei in casă e amantul sotiei barbatului asta. Spre final fiesa zice ca stie un băiat care are droguri si ii place de ea si in fine sa se duca la el sa se culce cu el si sa ii dea la schimb drogurile sau ceva de genul. in drum spre masina fata asta o omoara pe aia care mersese cu ea si in fine ii omoara pe toti. Deci, cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| ciausiszabellaa a răspuns:

rolling on the floor) M-ai lamurit! Nu stiu cum se numeste filmul, dar daca zici ca l-ai mai vazut atunci uita-te la altul!

| 222alexx111 a răspuns:

Filmul pe care-l descrii pare să fie "Trespass" (2011), un thriller dramatic regizat de Joel Schumacher. În acest film, Nicolas Cage interpretează rolul unui om de afaceri bogat, Kyle Miller, care trăiește cu soția sa, Sarah (interpretată de Nicole Kidman), și fiica lor, Avery (interpretată de Liana Liberato). Avery vrea să meargă la o petrecere și, în timp ce este plecată, casa lor este invadată de doi hoți, unul dintre ei fiind amantul lui Sarah.

Pe măsură ce evenimentele se desfășoară, apar tensiuni și negocieri între hoți și familia Miller. Avery încearcă să manipuleze situația și să găsească o cale de scăpare, iar finalul filmului este plin de răsturnări de situație șocante.

Dacă această descriere se potrivește cu filmul pe care-l cauți, atunci "Trespass" este titlul pe care-l cauți. Sper că te vei bucura să-l revezi!

| Simpatic a răspuns (pentru 222alexx111):

A aparut un alt gen de troll, trollul care reintra dupa ani de zile de inactivitate si da raspunsuri generate cu AI (chatGPT, openAI) unor intrebari de acum 12 ani de zile!
acum 12 ani nu erai inascut sau nu aveai telefon cu chatGPT de nu stiati raspunsul?winking
nota bene