| JohnnyWylde a întrebat:

Am vazut un film acum multi ani cu un tip a carui sotie are o boala la inima. Tipul incepe sa faca curse de strada cu un WV Golf sa stranga bani dar nu reuseste. Asa ca rapeste un tip mafiot care avea aceeasi grupa de sange ca a sotiei lui, il omoara si ii ia inima ca doctorii sa o poata transplanta nevestei sale. Stie cineva cum se numeste filmul?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Același subiect, doar ca soția lui e bolnavă cu plămânii...
Lifebreath
http://www.cinemagia.ro/filme/lifebreath-ultima-suflare-19173/