| anna19g a întrebat:

Am vazut un mini iphone hello kitty http://www.solomobiles.ro/mini-iphone-hello-kitty-dual-s im-detalii-353.html si am o dilema. Acest telefon este chinezesc? Imi place la nebunie dar daca e chinezarie...se cam schimba situatia :))) Ms all

Răspuns Câştigător
| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Toate is chinezesti crying de aia sunt asa bunehappy

| anna19g explică (pentru PuFaRiNaIsThEoNe):

Banuiesc ca ar fi de foarte proasta calitate chinezaria aia hello kitty mersi oriqm :*

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns (pentru anna19g):

Mersi si eu de funda :*

| solomobiles a răspuns (pentru anna19g):

Gresit anna19g, respectivul model a fost cea mai calitativa 'chinezarie'... ca bine cunoscutele D95, T689, T800+ SI DAPENG... nu degeaba a fost pe piata mai mult de 2ani la rand.
pana la urma ce nu este 'made in china'?
''originalele'' sau cum le mai spuneti voi (multe din ele, inclusiv tabletele ca Samsung galaxy tab, XOOM, IPAD1 si IPAD2) sunt aduse DIN CHINA, si, EVIDENT 'originale'...

| anna19g explică (pentru solomobiles):

Am mai avut un sciphone tot asa chinezarie dual sim si dupa 1 saptamana mi s-a stricat touch screenul si am mai dat 1 mil ca sa mi-l repare. Am garantie macar la mini iphoneul asta hello kitty daca pateste ceva? multumesc

6 răspunsuri:
| Amaryllis a răspuns:

Dacă îți place așa de mult Hello Kitty, este o oferta la Orange, și îți dă un telefon Samsung Star Hello Kitty. Ar trebui să te duci să te interesezi

| anna19g explică (pentru Amaryllis):

Ideea e ca as vrea un telefon dual sim pentru ca am 2 numere de telefon si as vrea unul de la hello kitty mersi oriqm :*