| CURIOSULll a întrebat:

Cine mai are asa ceva? http://www.solomobiles.ro/telefon-ceas-s9110-fashion-det alii-387.html?
Ce parere aveti? Cat e de bun?

2 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Are varmiu din`asta si nu mai poate de mandru ce elaughing
Se lauda la toti ti toti,, ii canta in struna''. Oricum, el zice ca e foarte bun si cred ca o sa`mi iau(in varianta mai feminina) si eu k nah...trebuie sa fim in pas cu moda si oricum, nu vezi asa ceva la multe persoane asa ca eu zic ca merita sa il cumperi.
Te pup``

| darkbull a răspuns:

Este chiar foarte bun ca si verisoara mea are. Funda plzzzzzzzzzzzzzzzzzz