| razvan12345 a întrebat:

Are cineva un hack la conquiztador?

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nimeni!

| Traian a răspuns:

Nu exista asa ceva. pe conquiztador te bazezi pe propia ta cultura generala nu pe hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum, nu-l stii? Ce n00bi frate in ziua de azi. Te gandesti care ar fi in mare raspunsul bun si apoi apesi ALT+F4. Iti apare raspunsul corect instantaneu.

| тєямιηαтσя a răspuns:

Da am eu hack, 5 euro

| dwoo a răspuns:

Acum cateva zile a facut update Zozelu(ala ce o facut primul hack) si l-a postat pe youtube ca video privat. Download aici: http://fisierulmeu.ro/32OTGO371DOC/CQ-Trainer-Zozzzelu-v02-04-12-exe.html

O sa iti ceara o parola, pune "zozdwxdkp" (fara ghilimele).