| GW1521 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un manual pentru a scapa de cosuri dupa acest site : http://www.scapa-de-cosuri.eu/ Se merita achizitia? a mai cumparat cineva

Răspuns Câştigător
| Magnetism a răspuns:

Buna
Nu cred ca se meritastraight face
Si eu am avut probleme cu cosurile dar am folosit zineryt si acneon si mi-au trecut big grin
Nu trec miraculos in 3 zile dar cu timpul vor disparea

12 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

thinking ...sa sti ca nu ar fi rau...

mie prima data cosurile me.au aparut...prin jurul clasei a 4a. ( acum sunt in clasa a 8a.) oh go on

deci crede-ma..., ooooo gramadaaaaaa de creme am folosit...laughing))
dar la vreun manual nu am apelat...
oricum acum nu mai am cosuri decat. kate unu-2...3.laughing))

dar nu cont!

incearca dupa manual ca poate merge.
dar nu dupa cel din siteul acela.
Kauta un site mai...ascuns ca sa spun asa.
ca pe asta il gaseste toata lumea. ( kear si eu l-am gasit odata) laughing))

eh...vezi tu :*

| GW1521 explică:

Din pacate la mine zineryt nu am fucntionat, decat pentru o perioada de timp. Acum pielea este imuna. folosesc retin-A si ziua ma dau cu aloe vera...este bine?happy am o mica sansa de a scapa?

| GW1521 explică:

Mda pn in clasa 8 nu am avut nici-o problema...Din pacate sunt in al doilea an la liceu.mai am putin si vine cls 11 si sincer nu mai vreau ///

| Magnetism a răspuns:

Da eu am folosit aloe vera pentru niste cicatrici si mi-au trecut cu timpul. Daca vrei sa folosesti metode naturiste fa o infuzie cu patrunjel si mai poti sa iti faci o masca cu faina de ovaz (amesteca faina cu un pic de apa, pana devine o coca moale, si apoi pune-ti-o pe fata, ca o masca, pe care o indepartezi dupa 10 minute cu apa calduta). Ar fi bine sa mergi si la un dermatolog daca nu ai fost, cosurile le poti face si pe sistem nervos din cauza stresului acumulat la scoala sau alte probleme.
Mult succes!

| GW1521 explică:

Cicatrici eu nu am, nici cosuri nu am foarte multe dar stii este inestetic...

| GW1521 explică:

Care crezi tu ca sunt cele mai potrivite metode : am ten gras

| Magnetism a răspuns:

Daca ai tenul gras maseaza-te saptamanal sau din 2 in 2 saptamani cu o felie de lamaie depinde de cat e tenul de gras si ar fi bine sa iti aplici masca cu faina de ovaz pentru ca absoarbe grasimile eliminate de pori cam de 3 ori pe saptamana si daca chiar nu le mai poti suporta fa o vizita la o cosmeticiana costa cam mult si e si cam dureros, se vad rezultatele de la prima sedinta dar tot iti vor aparea si trebuie sa faci sedinte un timp indelungat. Sper ca te-am ajutatbig grin

| Magnetism a răspuns:

Si multumesc pentru funda big grin

| GW1521 explică:

Multumesc :*

| GW1521 explică:

Daca e de al stres 100% nu am cum sa scap.Cu scoala nu ma prea stresez, nu in sensul ca nu invat, ci doar stiu cand sa invat si sa iau note bune...dar avand in vedere ca ma culc la 3, 4 dimineata si ma trezesc la 9, 10, 11... poate sa fie si asta un motiv

| GW1521 explică:

@StupidLiar Vreau sa stiu si eu, cand folosesti zineryt si acneon, un program care l-ai avut!?

| Magnetism a răspuns:

Zinerytul il foloseam cand imi aminteamlaughing si acenon o pastila pe zi l-am luat timp de 3 luni xD