| Sl0 a întrebat:

Http://www.scapa-de-cosuri.eu. Asa deci problema mea incepe cu acest site.este un manual care trebuie sal cumperi pentru a scapa de cosuri.Sincer eu nu cred ca e chiar atata de stralucit si ca raspunsurile acelor oameni nu sunt adevarate ci iventate. A folosit cineva acest manual? Stie cineva ceva despre acest manual? Dati o tura pe siteul ala. Poate va ajuta si pe voi.

P. S. doresc sa-l cumpar dar nu vreau sa dau banii dejeaba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Vai nu te rog nu fa prostia de a cumpara porcaria aia de manual. un prieten si-a luat pentru crestera in inaltime tot asa, a dat 65 de lei degeaba. acolo iti dau aia sfaturi...ce exercitii sa faci, ce alimente sa consumi, regimuri plus produse care te-ar ajuta. e o tampenie. nu cumpara. mai bine mergi la un dermatolog cum ti s-a mai zis. nu arunca banii pe geam!

1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Buna ziua! Eu va recomand sa mergeti la un medic dermatolog pentru a primi un tratament adecvat problemei dumneavoastra. E mai sigur asa! http://www.i-medic.ro/boli/acneea