| Brunetaaaaaaaaaa a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de fita da sa fie de brunete love struck plzzzz >8-

4 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Inca o pitipoanca oh go on ne invadati laughing)

| hamsteru a răspuns:

Eu bruneta si stilata, tu o t*rfa nearanjata

| Nicooooo a răspuns:

St o fAtA kU tUpEu Sh fAc numai cE vReAu EwO sT o fAtA RaSfataTa dUlCe rAw sH UnIkAtA Sh MuLtE FeTe aR VreA Sa TrAiAsKa vIata MeAlove strucklove struck

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sunt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Stiu K e Doar O AventUra GOalaJI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana[:X]""

OcHii MaRy.GuRITS`a MIk.TRAsaTuRy D PApUShiK

sunt sUkAra sI imi StA BiNe. Poti sa Pun Orice Pe mine…. hAlAdIta sI StIlAta Sunt o DuLcEata De Fata … Cu tAlEnTuL MeU ArMaNi dAu ClAsA La tOtZi pUsTaNi love struck]"

JtIu cE vReI Sa fACi …dar mai bN lasa
EoH zic Sa nu Te bAgIhee hee …ca aI Sa CaZi iN PlAsA
EoH Nu JtIu sa Iubesc x_xtonguetonguedOaR Sa aMaGeSc…

• • • Nu inTeLeGi Ca n`ai niciun TaLenT? Nu veZi…Degeaba inCerci sa Ma cOpieZi…Daca Te pOrTi ca Mine Ce`Tsi imaGineZi?…Cine Te CreZi? Nici MinTea/cOrpu`nu Te ajuTa…EsTi doar vorba mulTa…Taci si ascuLta! • • •

"kU fOK ma Uit La Poza Ta.Kat Ass Vrea Sa Iesi Din Ea.Dar Nu Se Poate Ce Vreau Eu.Plangand Ma Rog la D’zeu.Sa Te Skoata In Drumu Meu"

DaK `.Ai TzinutH …la mn3 Q`adV! ajA kM sP Uu::.Dc nO mi-aY artatH?"DC?".:C aU fost nOmaY vb3.dar nimic reaL?: c3 sa int3l priN astHa? :. vYna m3a kar3 a foSth?^^^`

am vrajeala neqesara pentru orq domnijoara.qnd ma critiqa l’nchid gura.l ziq.vedeti cu intreceti masura.

"Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa… Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`!

E gReu sa pLinGi aColO. Unde RaDeai OdaTa…Sa VezI cum feRiciRea…In laCriMi se aRaTa…E GreU sa MerGi pE caLea VieTiI…E o InimA puStiE….E GreU sa SufeRi in TaceRe ….Si NimEni sa Nu sTie

Ma pierD iN amanUnte si nu vaD esenTiaLu’, sunt prea aTenTa la deTaLii si nu vaD banaLu’…] [[Io’n viata faC cE vreaU si pE niMeni nu ma daU…Da’ creDe’Ma pE cUvanT, K eU tE IuBesK

""Am TaLeNt fErMeCaToR sI sunt SmEkErA pAnA MoR aM sCoAlA In HaLaDeALA bAg OrIcE pUsTaN In BOaLa sunt frumoasa Si-aM tAlEnT mai cEvA cA-N OcCiDeNt pRiNtEsA la 4 aCe DuPa mOdA lUi VeRsAcE"")"

BaIeTzIlor Le PlAc BlOnDeLe.Dar Iubesc BrUnEtElE

Stiu cand Sa RaD big grin
cand Sa fiu SupaRaTha...
cand In Ochii Lui Sa Fiu. Cea Mai ImporTanTha Fata batting eyelashes love struck`

Parfumul meu in bluza ta si stilul meu in viata ta. vei cauta privirea mea in fiecare ea din viata ta! love struck

Ai pierdut un diamant.in timp ce erai preOcupat` sa colectSionezi pietricele...

| HoneyCocaine a răspuns:

Sunt bruneta si ma simt bine
am numai figuri in minte
In bamboo umlu mereu
Si nu te la barbatu' meu rolling on the floor)

Poeta de pitipoance ma fac rolling on the floor)

Mai buna ca mine nu vezi,sunt bruneta cu tupeu,am fi fite si talent, sunt mai buna decat toate, ca-s in bamboo cu barbatu in fiecare noapte.

thinking
Pnmea. uitete pe hi5 la fete la poze la descrieri si gasesti acolo tonewinking