| bibiloii a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri noi. nu stiu. diferite. d indiferenta, fita, iubire(nu siropoasehee hee ) sh sa fie multe... funda:X

1 răspuns:
| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Poftim 1)De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima! 2)Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.3)asta vara de Craciun
m-am suit intr-un alun,
am mancat atatea mere de m-am saturat de pere
a venit stapanul lui si m-am dat jos din gutui
ce? Doar nu-i ciresu lui.4)Eu vampir, Tu dracula,
Eu sug sange, Tu sugi ****,
Eu cais, Tu lamaie,
Eu dau fructe, Tu iei ****

5)imi e dor de tine. de caldura ta.in zilele cand ma culcam cu tine. draga mea pijama 6) te iubesc sarite-ar ochi pe peretii zugraviti daca te mai prind cu alta te prepar cartofi prajiti.7)M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'! 8)i love you
i like you
i need you
ai vrea tu! 9)Iubitul meu de pe strada crucii
te iubesc de-ti sar papucii
esti o floare, esti un crin
esti magarul din berlin
esti o floare de cicoare
esti un bou cu capu mare
esti o floare de liliac
zici ca esti aurolac
Te imbraci numai la dunga,
cand te vad vomit in punga.
salutare si noroc
n-am nevoie d-asa porc laughing 10)Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit? Sper ca te-am ajutathappy