| Nuconthhho a întrebat:

Asa o intrebare;
Poti sa fii virgina dupa ruperea himenului?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, himen elastic.

| sierra1 a răspuns:

Se poate reface chirurgical și voila: și satisfăcută și imaculată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă s-a rupt din alte motive, da.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Din punct de vedere psihic, da. Din punct de vedere fizic, nu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Si inca ceva: pentru unii baieti prosti, ramasi in evul mediu, conteaza virginitatea fizica. O spune un barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare că da... dacă s-a întâmplat în urma unei activități fizice mai intense, șpagat, mers pe bicicletă, nu știu... Cică se mai rupe și din cauze de astea. De aceea virginitatea e o chestie de încredere până la urmă, nefiind dovedită întotdeauna de un himen intact, care, vorba vine, poate fi inexistent de la naștere.

| FantasyBoy a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ai contor de energie electrica acasa, pe hol?! Vezi ca in partea de jos are o sarmulita dublu rasucita cu un banut de plumb inscriptionat. Ia un sfic si taie prostia aia, e pusa de oameni inapoiati ramasi in Evul Mediu, sarmulita aia si banutul de plumb nici nu fac parte din circuitul electric, si nu sunt utile la nimic, nu te protejeaza de supratensiuni sau altceva. Peste vreo cinci ani, cand vin baietii de la Enel sa-ti schimbe contorul, si vad ca lipseste aia, or sa faca precum magarii(iiiii... aaaaa), si ori dai 300 de euro, ori vor chema Politia. Evul Mediu...

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FantasyBoy):

Nu am inteles la ce te referi, ca eu n-am discutat de curent electric. Spre informarea ta, in multe localitati contorul este scos in exterior. Ba la eon are citire si control de la postul de control al lor.

| FantasyBoy a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Era o analogie...nici nu trebuie sa transformam virginitatea in religie, dar nici nu putem sa spunem ca nu valoreaza nimic.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FantasyBoy):

La ce valoreaza?