| RoxAnana a întrebat:

Ati vazut tron mostenirea? Va place? (cei din buc. unde l-ati vazut si cat ati dat pe bilet?) E ceva ce nu inteleg. scrie (pe net.preturile din afi. cele reduse pentru elevi) si scrie:
marti:19 lei
inainte de ora 17:00-19 lei
dupa ora 17:00-22 lei. acum intrebare finala e.numai marti sau de luni pana vineri?

1 răspuns:
| sexychick_4075 a răspuns:

Te duci si la unu si zici :da si mie 3 lei rolling on the floor daca e si in alta zi tot 22. DEsteapta intrebare. importanti 3 lei pe crizarolling on the floor