| ELAndrei a întrebat:

Au trecut 3 saptamani de cand mi am scos mana din ghips(remintesc am avut degetu mic rupt). Acum ma gandesc sa incep sala de duminica acum.Este bine.Degetu nu ma mai daore deloc. Putin la incheietura dar degetu deloc. I mi dau cu diclofenac. Ce parere aveti sa incep sala duminica asta sau sa mai astept o saptamana pana in vacanta de pasti? Degetu nu ma mai doare remintesc. e vindecat decat incheietura unpic ma doare.

1 răspuns:
| denisa_7853 a răspuns:

Mai asteapta pana nu te mai doare nimic...sau daca poti fa niste exerciti in casa.
Succes!