| Alina_3759 a întrebat:

Aveti coduri webkinz nefolosite? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Pitica_3139 a răspuns:

Daca vrei un cont webkinz du-te la carrefour si gasesti lil'kinz e un webkinz mai mic si cost 13 lei ( doar luna asta)

6 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Cauta pe net reduceri la webkinz si cumparab unul dragalasi. PS : luna asta sunt reduceri
. Cel mai bine ar fi sa cumperi dupa craciun ca sunt reduceri si cu 60 %. Succes! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D d n t g h y 8 6 5 4 asta e de la iepurasul meu e mai am vreo 10 webkinjinu-mi trebuia. apropo cu te numesti webkinz? eu nani! cu placere!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care?

| Sabrina_5632 a răspuns:

Scuze...Nu am, dar am o jucarie de plus Webkinz cu cod secret.Nu ti-l pot da si nimeni altcineva nu o poate face pentru ca am dat bani pe el, Fa-t cont de proba.pa

| dienuza a răspuns:

Iti dau eu are 14 animale 27 de camere

| dienuza a răspuns:

Iti dau eu are 14 animale 27 de camere uite id-ul meu dia_disco_dance