| miranda667 a întrebat:

Aveti coduri webkinz nefolosite? Va rog din suflet sa imi dati una.

Răspuns Câştigător
| Miranda2011 a răspuns:

Poti sa participi la concursuri si poate castigi un cod eu aveam inainte cont de proba dar am castigat la un cuncurs unul si...adica poate castigi si tu.

16 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Una sau unu (un cod), scuze de replica

| miranda667 explică (pentru push2gl):

Un cod te rog frumos cu cireaasa pe tort +funda

| Deryana a răspuns:

Va trebui sa iti cumperi un webkinz pentru ca nu iti va da nimeni!

| Deryana a răspuns:

Va trebui sa iti cumperi un webkinz pentru ca nu iti va da nimeni! Costa doar 12 lei daca vrei altele va trebui sa cauti poti gasi de pe internet!

| Useeeer124124 a răspuns:

pe forumul Webkinz Romania sunt diferite concursuri la care premiile sunt coduri de animalute webkinz, unele chiar de luxesmugwinkinghappybig grin. Oricum nu mai cershi coduri webkinz ptc e clar:ai pc si nu ai 12 lei sa iti cumperi un webkinz...nu te crede nimeni...cum sa nu iti mearga sa faci cont de proba?!? e clar ca minti!

| RobGronkowski a răspuns:

Daca ceri coduri nefolosite,nimeni nu-ti va da! Sunt sigur! Si in plus, daca vrei chiar asa de mult un webkinz, ai putea sa cumperi un lil'kinz.Acesti "lil'kinz" sunt ca fratii si surorile mai mici ale webkinzilor normali.Acestia se gasesc in magazine la pretul de 12.99 lei.Magazinele de unde poti achizitiona aceste animalute de plus impreuna cu ale lor coduri,sunt urmatoarele:Real, Inmedio, Carrefour etc.

| miranda667 explică (pentru RobGronkowski):

La mine nu se gasesc.

| RobGronkowski a răspuns (pentru miranda667):

Dc unde stai?

| florydia a răspuns:

Dar daca vrei sa te joci pe net poti sa iti faci un cont de proba!

| miranda667 explică (pentru florydia):

Nu imi merge s-a intamplat ceva la caculator si imi spune ca trebuie sa am un cod

| florydia a răspuns (pentru miranda667):

Nu nu sti sa-l faci daca vrei iti fac eu unul trebuie doar sa imi raspunzi la intrebarile:
Ce vrei caine sau pisica?
Fata sau baiat?
Numele animalutului?

| miranda667 explică (pentru florydia):

Am incercat si la o prietena si nu merge

| florydia a răspuns (pentru miranda667):

Nu raspunde la intrebari si til fac!

| miranda667 explică (pentru florydia):

Nu mil fa ca nu merge, oricum ai inteles ca nu se poate?

| florydia a răspuns (pentru miranda667):

Eu am un cont de proba

| miranda667 explică:

Un cod scuze daca imi dai doua si mai bine fundita (ma multumesc si cu un cod)
si la mine nu se gasesc webkinzi