| andreeaaa1 a întrebat:

Aveti coduri webkinz nefolosite?

165 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Eu am cod folosit...(coduri) faza e ca. ma duceam la magazin si erau animalute.ma uitam in stanga si in dreapta sa vad daca se uita cineva si am rupt eticheta.am 3 webkinz (o pisicuta, un catel si un elefant). te sfatuiesc sa iei si tu eticheta succes!:X

| b342 a răspuns:

Ba anonime care a raspuns " Da f curvo" las'o in pace. Oke? Daca nu vrei sa'i raspunzi, nu'i raspunde. Ce ti'a facut ca s'o jignesti? Daca tu ai intreba ceva iar cineva ar zice "Da fha/bha curvo/curvarule" cum te'ai simti? Daca nu'ti convine ce a intrebat nu inseamna ca trebuie s'o jignesti.andreea sa nu-l iei in seamaoh go on se vede dupa raspuns cu nu are pic de educatie! si imi pare rau daca gasesc promit ca'ti dau tie.:X

| b342 a răspuns:

Tudor, daca nu le dai, de ce ai mai raspuns la intrebarea andreei?straight faceasa de curiozitate...nu ca am eu ceva cu tineoh go on.Si in plus, hai sa inversam rolurile, oke? adica tu pui intrebarea iar andreea raspunde:da dar nu le dau.Cum te'ai simtii? nu vreau sa te simti prost pentru ce am zis, pentru ca ma simt eu. Dar pe bune acum frateoh go on.Bye! Si nu te supara pentru ce am zis!:*

| last_9432 a răspuns:

Este 25 de lei nu vad dc nu ti-ai cumpara?
am eu as putea sa ti-l dau deoarece nu ma joc.

| last_9432 a răspuns:

Nu ti-l dau deoarece azi dimineata l-am dat unei vecine.sad
SCZ
Si am vazut ce zisesei dupa ce l-am datsad
Daca era t-l dadeam tiesad

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Nu mai e mult pan' de craciun...
de ce nu-i ceri lu mos craciun?
eu i-am cerut si mi-a adus happy

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Nu mai e mult pan' de craciun...
de ce nu-i ceri lu mos craciun?
eu i-am cerut si mi-a adus laughing

| dumitrita25 a răspuns:

Salut imi dati va rog si mie un cod nefolosti scrietim pe mesaj privat mersi

| dumitrita25 a răspuns:

Salut cine imi da coduri la webkinz cu diferiti caii la idul meu:melnic.vero va primi un cont vip la webkinz real si cu animale va rog mult papa ne vedem pe yahoo

| dumitrita25 a răspuns:

Eu pe net am gasit 5 coduri nefolosite care merg

| dumitrita25 a răspuns:

Salut! eu am multe coduri la webkinz nefolosite sora mea lucreaza la fabrica webkinz

| criss90 a răspuns (pentru dumitrita25):

Imi poti da si mie unul de ponei roz, te rog, as fi cea mai fericita din lume daca da.De 2 ani caut coduri pe net si nu gasesc si nu-mi permit unul, la banii mei...

| andreeaaa1 explică:

Mil dai?

| andreeaaa1 explică:

Iti dau fundita promit daca mil dai

| andreeaaa1 explică:

Miki imi dai si mie contul unui animalut de al tau sa ma joc si eu.astept raspuns privat

| caramelagurl33 a răspuns:

Cumpara-ti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar l-am folosit! Aveti careva conturi si coduri webkinz nefolosite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut coduri webkinz nefolosite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o idee, sa te duci intr-un hiper market si du-te la raionu de jucari si scrieti pe palma sau pe o hirtie. Du-te acasa casa te inregistrezi pe webkinz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Enache_Kira_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog frumos imi doresc si eu un webkinz cu cod dar nu am posibilitate te rog daca esti bun/buna sa-mi dai si mie codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daam1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce nu ti-ai putea cumpara eu am 50 de webkinz si ma plictisesc de webkinz daca il vrei trebuie sa imi zici dac il vrei

| Deryana a răspuns (pentru anonim_4396):

Da il vreau

| abyaby222 a răspuns (pentru anonim_4396):

IL vreau eu. Le mai ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionica mersi pentru cod esti draguta foarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa am facut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Til dau eu daca vrei... 554ed415