| deea4u a întrebat:

Aveti o ideea despre o scenete de sfarsit de an pentru clasa a 7-a amuzanta si la modabig grin adica din viata noastra a adolescentilor dau fuuuuuundalove struck

5 răspunsuri:
| alexandra_6462 a răspuns:

Da am, daca vrei sa te ajut baga id meu adam_alexandra2002 si vorbim

| αndï a răspuns:

Cauta pe youtube.com trupa deko, si abordeaza un subiect, sunt amuzanti de mori de ras, ca sa nu zic ca te pisi pe tine laughing, extrage de ici de colo... si poate iese ceva frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti acordul gramatical, daca tot esti pe a 7-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut pe cls scieneta "Domnul Goe " daca te intereseaza cauta scenariul in manualul de cls a VI-a. si imi poti da si mie o idee. te rog te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu e chiar ...ma rog.deloc legat de viata noastra adolescentina. dar la mine a mers f bine la sf cls-ei a 6-a, 5 o'clock de caragiale. sa o cauti si pe youtube pentru a te documenta mai bine de cum trebuie interpretat. noi am av un fel de concurs si am fost de departe cei mai buni si amuzanti. ti-o recomandwinking