| ANONIM_2076 a întrebat:

Cine imi da si mie niste scenete de sfarsit de an scolar de clasa a 7 a? fundita

3 răspunsuri:
| Missy_4860 a răspuns:

Încă mai faceţi scenete în clasa a 7-a?

| MirunaGabriela a răspuns (pentru Missy_4860):

Daca tu atunci cand auzi cuvantul "sceneta" te gandesti la "Scufita rosie" sau "Alba ca zapada"...pff copilule. Si eu sunt tot in clasa a 7 a si caut o sceneta. Daca vrem sa facem scenete nu inseamna ca suntem..IMATURI!big grin Inca ma consider copil si nu cred ca e o rusine sa particip la o sceneta. Sincer happy Deci "DA" inca se mai fac scenete in clasa a 7 awinking