| anonim_4396 a întrebat:

Clasa mea o sa faca o serata de sfarsit de an! Vreau si eu o idee pentru ca multi colegi de-ai mei participa la scenete dar sunt eu si cu cativa care nu participa pentru ca nu mai sunt locuri. Imi dati si mie o idee de sceneta care sa implice cativa copii, as vrea sa fie amuzanta daca se poate. Eu sunt in clasa a5 a

Răspuns Câştigător
| Cynthia13 a răspuns:

Buna! Eu iti sugerez ca tu si ceilalti copii care nu participati la scenetele colegilor vostri sa va faceti o trupa de dans.Va fi diferit de ceea ce fac ceilalti.La mine la scoala a mers.Mult succes!

1 răspuns:
| Zoet a răspuns:

"Chirita" de Vasile Alecsandri.
Chestiile alea cu "furculision" si "lingurision".