| Daria a întrebat:

Aveti o viata frumoasa? Care sunt aspectele fericite si cele mai putin fericite ale vietii voastre?happy

Răspuns Câştigător
| Vanity a răspuns:

Am o viata bunicica, am niste parinti de treaba, care nu ma cearta, ma asculta de fiecare data cand am nevoie, imi dau bani, ma rasfata, am tot ce isi poate dori o fata, absolut tot. Un aspect negativ e ca sunt putin cam timida, pun orice idiotenie la suflet ( mai ales daca iau o nota mai proasta) si ma comport ca un copil prost si imatur, asta-i adevarul, deci problema e la mine, in rest am o viata linistita.Dar tu?

3 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Vre sa cred ca te intereseaza?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am o viață destul de tristă.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

E destul de buna big grin
aspecte fericite:am toate conditiile necesare,parinti care imi fac toate poftele,camera plina de postere,note bune la scoala.
aspecte nefericite:probleme cu kilogramele,media ffoarte mica la engleza (o urasc pe idioata aia),sunt sensibila si plangacioasa, meditatii si la romana(duminica) si la matematica(sambata), examenul de admitere la liceu.

viata ta cum este?