| jo_7070 a întrebat:

Avetzi sa-mi dati un program petru sala? la ce aparate trebuie sa fac. cat timp la bicicleta, la banda ceva d genu am inteles ca exista ceva program. FUNDA ceva bun

1 răspuns:
| 1992 a răspuns:

Eu am facut sala si faceam la fiecare aparat prima data la mini si spate de 12 ori la picioare dublu pu urma de 22 ori la picioare dublu iar la cardio ( bicicleta si banda)prima zi 10 minute bicicleta si pe urma banda pana obosesc apoi 15 minute bicicleta di banda pana obosessc; mai faceam si abdomene la aparat 50 pe o parte si cu bila 100 :d bafta si uite ceva care sa te ajute Http://www.youtube.com/......ttp?/watch