| IrOnHiDe a întrebat:

B ai am o intrebare:
De ce toate fetele sunt impresionate de filmele de groaza sau alea cu vampiri, mie 1 mi-ai fi frica sa ma uit la un film din ala nici chiar sa fac pipi p mine dar totusi
Cam la toate fetele le plac filmele alea
De ce nu se uita la filme porno sau cum se simte o fata cand un baiat se uita la filme porno de fata cu ea?
si mai ales daca e pr lui cum se simte?

Răspuns Câştigător
| Cristiana1906 a răspuns:

Pentru ca daca se uita cu iubitul la un film de groaza de asteapta ca ...cand se sperie. tipul sa o ia in brate...d`aia :p
si la film porno...normal ca nu le place oh go on...deoarece nu o atrage f mult de baiat ca un film de groaza :p

3 răspunsuri:
| IrOnHiDe explică:

Pai nu ma refer neaparat la un iubit ca se uita si ele intre ele (fetele) le place ca se sperie?laughing

| NoCharachter a răspuns:

Poate ca se uita la filme cu vampiri, ca si mine de altfel, pentru ca actorii sunt chipesi, ca si in Twilight. In plus...filme porno, hai sa fim realisti straight face.

| IrOnHiDe explică:

Si daca ma fac vampir atrag la fete de ma satur de elelaughing