| rafaelraffi a întrebat:

Si fetele se uita la filme porno?

35 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ce sunt alea?

| xCatastrophe a răspuns:

Da. Sunt fata si te asigur ca toate o facem!
Restul sunt doar mincinoase laughing

| CristiB93 a răspuns (pentru xCatastrophe):

Si zici ca o faci mult de tot? laughing))

| RAY a răspuns:

Nu la telenovele mai mult se imagineaza find ele

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai crezut ca fetelor nu le place sa urmareasca asa ceva deoarece este doar placerea barbatilor?

| neutrino a răspuns:

Da, pentru ca si fetele sunt oameni!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Probabil ca unele da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Faci si tu parte dintre ele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ei lasa draga ca ai mai tras asa putin cu ochiul...laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce toată lumea crede asta? angry

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ca este adevarat. Daca nu ar fi nu am crede.happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu este adevărat! Eu nu fac parte din "unele" si nu ma uit la filme poorno si punct.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

De ce te enervezi asa tare draga, te supara adevarul? Eu nu am spus ca te uiti, dar asa din cand in cand cred ca iti mai fug ochii.Nu are de ce sa-ti fie rusine.happy

| pufulescu a răspuns:

Nu, ele doar vizioneaza pelicule care prezinta explicit si repetat actul sexual in toate formele sale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Si baietii plang, dar si fetele se uita la filme porno."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar multe din ele mint pentru ca lumea s-a invatat ca numai baietii pot fi perversi vezi domne fetele sunt sfinte. si oarecum e mai bine, fetele sunt vazute ca niste "sfinte" si baietii ca niste draci perversi doar pentru simplul fapt ca ele mint si baietii nu stiu sa minta laughing

| Happyjump a răspuns:

Fetele sunt foarte atente la detalii, prin asta Înțelegem ca se asigura mereu ca au sters istoricul. Evident ca se uita.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Bineinteles, de ce nu s-ar uita?laughing

| Sportfreak a răspuns:

Pai sincer rar gasesti o fata care se uita la filme porno dar iti garantez ca toate se uita uneori la gif-uri big grin

| Sergiu72 a răspuns:

Da.

| bogdanForever a răspuns:

Mai mult decat baietii iti garantez!

| Dendoris a răspuns (pentru bogdanForever):

Serios?

Deci ce asta sora mea sta foarte mult in camera ei... poate de asta... poate

| bogdanForever a răspuns (pentru Dendoris):

Amice poate ca da poate ca nu, cui ii pasa?

| FlaviaC a răspuns (pentru bogdanForever):

Deci,din cate am observat., daca nu ma insel, au raspuns doar baieti in numele nostru. happy Daca a raspuns si vreo fata, sa imi fie cu iertare, greseala mea... laughing
Asadar...Doamneeee! :O Nici nu stiu cum sa raspund la asta...Hm.
Cred ca foarte putine fete se uita la asa ceva, si alea care se uita sunt c***e care vor sa "fure meserie"... laughing
Deci, baieti, nu va mai dati cu parerea la ce credeti ca facem in camerele noastre...winking
Si, ca sa iti raspund strict la intrebare...NU. Ca fata, iti jur, ma dezgusta... laughingwinking
P.S:Mai lasa curiozitatile astea, bine? Ce...Noi va intrebam pe voi daca faceti l**a cand va uitati la "Violetta"?(si nu negati, stim toate ca o faceti! laughingwinking ) :*

| LoveSleep a răspuns (pentru FlaviaC):

Genial răspuns, bravo.
(Mai bine nu ziceai nimic.)

| bogdanForever a răspuns (pentru FlaviaC):

Fata mea ti se pare ca ne intereseaza parerea ta? Eu vorbeam de fete normale nu de frigide cum suspectez ca esti... iar daca tu consideti ca o fata care se uita la xxx e c.a, e clar, poti sa te duci tare...

| FlaviaC a răspuns (pentru bogdanForever):

Hm.
poate pe tine nu te interesează părerea mea, dar zic să nu te pronunți în numele tuturor.winking
E un site public, îmi pot spune părerea și mă poate durea fix niciunde dacă ești de acord cu mine, sau nu.
Așa că lasă suspectările cu privire la frigiditatea mea fără să mă cunoști, în regulă?

| bogdanForever a răspuns (pentru FlaviaC):

Ai frustrari provinciale si trei prietene momai /
se vede ca ati crescut la tara...

| T0T a răspuns (pentru FlaviaC):

În momentul în care îți zic 2, mai poți spune că problema nu e la tine, dar o să îți spun și eu. La ce ai spus ai fost caracterizată foarte bine, dar voi mai face o remarcă în plus. Îți lipsesc conexiunile logice.

| FlaviaC a răspuns (pentru bogdanForever):

Pff... "Frustrări provinciale","se vede că ati crescut la tara"...
Nu mai am cuvinte, într-atât de mult m-au emoționat catalogările tale neinformate...
Nu am de gând să îți zic că greșești, nu vreau să par o persoană care îi privește pe cei crescuți la țară ca pe niște primitivi.
Nu, nu am fost crescută la țară, cu toate că aș fi vrut, doar ca să îți dovedesc că o "țărancă cu trei momâi de prietene" poate gândi mai mult ca tine.
Zic să pari tu mai deștept și să oprești încăierarea asta virtuală, a fost o opinie proprie, nu trebuie dezbătută cu atâta patos.
Poți să mai îndrugi ce vrei despre mine și gândirea mea frigidă, eu o să mă opresc aici. Deja mi-e scârbă.
O zi minunată!

| bogdanForever a răspuns (pentru FlaviaC):

Eu zic sa asculti Margineanu, ai intelege ce spunwinking

| Darksidebb a răspuns:

FlaviaC cred ca ai o mare problema faca tu crezi ca fetele care se uita la filme porno sunt c...e ori esti. Nu vreau sa te jignesc da nu ai dreptate deloc..asa ca nu ma vorbi degeaba in numele fetelor daca nu esti intormata sunt fata si am 17 ani si da ma uit si mai stiu fete care se uita ..intradevar nu toate se uita la asa ceva dar ca sa raspund la intrebare : DA si fetele se uita la filme porno, nu doar baietii!

| rafaelraffi explică:

Fetele care au sani lasati nu mai sunt virgine?

| Asce90 a răspuns:

Da prietene, si fetele se uita la filme pentru adulti.