| wolder a întrebat:

Ce film imi recomandati?
Imi plac dramele psihologice, filmele cu vampiri si filmele de groaza.
Multumesc.

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inception
Shutter island
Fight club
the sixth sence
Kids
Gummo
Ken Park
Trainspotting
Irreversible
Soilent Green
The Machinist
Pink Floyd's The Wall
2001: A space Odyssey
Waking Life

| gabytz18 a răspuns:

Iti reomand Inception - e psihologic, foarte bun filmu si nu e atat de greu pe cat se aude. Al 2-lea pe lista ar fi seven. Seven e polititst cu tenta psihologica, e mai vehi dar merita vizionat. Si a 3-a recomandare pe care ti-o dau e ceva ce-ti place tie cu siguranta e o drama psihologica Black Swan.

| wolder explică (pentru gabytz18):

Black Swan l-am vazut.
Filmele politiste le urasc.
Inception am citit povestea filmului si mi se pare interesanta. Multumesc.

| TheDarkVampire a răspuns:

Paranormal Activity 1
Paranormal Activity 2
Paranormal Activity 3

Twilight (toata seria)
Hostel 1/2/3

| wolder explică (pentru TheDarkVampire):

Paranormal Activity - le-am vazut.
Twilight - Le-am vazut.

hostel? am sa incerc.

| wolder explică (pentru TheDarkVampire):

Hostel - am vazut trailerul la primul si mi se pare ca e acelasi gen ca si Saw, cam infiorator.

| Annalina99 a răspuns:

Twilight the best:X

| wolder explică (pentru Annalina99):

Da e `the best`, dar l-am vazut si m-am plictisit de el. Astept sa apara ultima parte.

| Annalina99 a răspuns (pentru wolder):

O sa apara in 2012 prin Noiembrie

| Lucy02 a răspuns:

Ca drama psihologic iti recomand "The Shutter Island" sau "Inception" desi se prea poate sa le fi vazut deja.

| LaChatte a răspuns:

Cu vampiri (doar ca este serial big grin) : the vampire diares;
de groaza (film) : escape from the dead;
dramele psihologice (film) : girl, interrupter.

| wolder explică (pentru LaChatte):

The vampire diaries l-am vazut.
am sa-l incerc pe cel de groaza.
daca imi place am sa ma uit si la dramele psihologice

| LaChatte a răspuns (pentru wolder):

Ala de groaza te omoara!

| MarioOnette a răspuns:

Doomsday Prophecy,A Cinderella Story: Once Upon a Song, Rise of the Planet of the Apes, 2012: Ice Age,Paradise Kiss,Tres metros sobre el cielo,titanik,prom,monte carlo, the notebook, unknown

| DamianThorne a răspuns:

Mr nobody e un film psihologic f bun sau mulholland drive, butterfly effect de asemenea

| wolder explică (pentru DamianThorne):

Mr nobody l-am vazut zilele trecute
de butterfly effect mi-a spus cineva si intentionez sa il vad
am citit acum povestea celui de-al treilea film si mi se pare destul de interesant cred ca am sa ma uit la el
multumesc

| DamianThorne a răspuns (pentru wolder):

Daca tot te pasioneaza filmele de mister / psihologice... eyes wide shut, dream house, the others, the uninvited, after life, mystic river, cinemarx.ro pentru informatii sau trailere. presupun ca o parte le-ai vazut. Vizionare placuta happy

| ktalin2007 a răspuns:

Tacerea mieilor, hannibal, dragonul rosu

| francyyy a răspuns:

5ive girls ...super filmulhappy

Întrebări recente