| suntgayhelp a întrebat:

Ajutor.Am dat test si am copiat 2 copii gresit.Mi-a dat mesaj ca avem testele la fel.Ce vrajeala sa bag?

2 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Ca ati invatat impreuna si a fost gresit.Ca unul din voi a pus o intrebare iar celalalt i-a raspuns (inainte de test logic) si asa ati invatat amandoi gresit.Ca unul din voi nu apucase sa scrie tot de la tabla si celalalt i-a dat lectia si ati invatat gresit de pe acelasi material (asta mai mult la biologie, istorie, mai putin la mate). Daca insa era la calcule sau ceva interpretabil puteti spune ca unul nu a inteles acel tip de problema si celalalt i-a explicat cum stia el, insa era gresit. Sau puteti doar sa recunoasteti.

| suntgayhelp explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Ca multumesc sper ca o sa mearga