| JetBlueJet a întrebat:

Baieti... laughing Voi cum (va) simtiti/reactionati/raspundeti (de obicei tongue )cand o fata va zice ca va place laughing?

41 răspunsuri:
| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Treci la felicitari laughing

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

LoL laughing De ras laughing {Si nici bine nu a inceput} laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

rolling on the floor

| Scarbo a răspuns:

Bine

| KLiNK a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nah... încercăm să părem cât mai "de calitate". Dacă știu că o fată mă place nu sunt speriat. Asta pentru că acum un an plăceam o fată. Și nu știu cum a aflat și acum parcă e speriată de bombe în preajma mea. I-am zis odată: Da' ușor fata mea ca nu te mănânc. Mă evita cum evită șoarecele pisica. Eh, nici acum nu e foarte roză situația. Dar măcar mi-am dat seama că IQ-ul acelei fete este sub media globală. Atunci mi-am și zis: "Dacă sunteți toate așa... Îmi iau o capră ca și gagică." Dar evident că m-am înșelat. De atunci nu vreau să par speriat în fața unei fete. Mi-am dat seama câte pierzi cu timiditatea

Bine, dacă întâlnești un băiat mai sensibil este posibil să îl domini din toate punctele de vedere. O să roșească sau o să se bâlbâie. Dacă spui unui băiat că îl placi și roșește, poți să îi spui ceva drăguț în legătură cu faptul că a roșit. Poate, poate mai prinde încredere în forțele proprii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Am uitat sa scriu "mor" big grin laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Am dedus asta laughing

| JetBlueJet explică (pentru Outlawz):

Intrebarea este : De ce nu mi-ar pasa? laughing (Faza e ca stiu cum reactioneaza o fata... pentru ca sunt fata laughing Dar nu stiam cum reactioneaza un baiat happy Si in loc sa imi imaginez in continuare... preferam sa intreb baietii big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns:

Dacă mi-o spune un băiat spun ceva de genul neinteresant sau nu-mi pasă laughing dacă o face ea ehh altă poveste