| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. big grin
Sa zicem ca. e seara si va plimbati cu fata de care va place [nu sunteti impreuna], si ea va saruta din senin. Cum reactionati si ce ganditi in acel moment?
Ce parerea aveti si ce simtiti?
Pls, cat mai multe opinii. :*

Funda pentru cel mai bun raspuns. >big grin

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Hey!
(Sper ca nu te superi ca raspund desi sunt fata big grin )
Pai daca ar fi invers (normal!): adica sa ma plimb cu un baiat de care imi place si sa ma sarute din senin, cred ca m-as simti in al 9lea cer.Doar imi place de el nuhappy?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu cred ca mas speria putin la inceput dar mi-ar placea

| BettyEllA a răspuns:

@ pitcrv-
asta stiu. dar eu am intrebat ceva cu totul diferit
Am intrebat daca ti s-ar intampla TIE asa. ce ai face, cum ai reactiona.
Citeste mai bine. happy

| BettyEllA a răspuns:

Nu am supar. :*
Imi place raspunsul. laughing
e logic. big grin
>big grin

| pitcrv a răspuns:

Ii place de tine si vrea sa fiti impreuna, deci pune-i intrebarea

| liric a răspuns:

Te place tine la tine si vrea sa fie cu tine bft big grin

| 2487283ioo a răspuns:

Pai daca nu as avea o iubita, sigur ca as saruta-o si eu, in al-2lea caz daca as avea...nu stiu ce sa zic.worried Daca m-ar saruta fata de care-mi place cu iubita sau nu sigur as avea un sentiment de implinirelaughing

| Krys_6628 a răspuns:

As raspunde i-as plosti una pe c ur si as strangewinking!