| AndreeaCristina96 a întrebat:

Bine va pun o intrebare logicawinking! ce este legal dar ilogic.ilegal dar logic.ilegal si ilogic.toate in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Sonia a răspuns:

Poi ca un profesor de 80 sa aiba o sotie de 20 este legal dar ilogic, ca un barbat de 25 sa se culce cu sotia tipul este ilegal dar logichappy si ca profesorul sa ii mareasca fara sa stie la un examen nota baiatul sa nu il lasa repetent fiindca au facut un pariu pe intrebarea ta de mai sus si profesotul fiind de logica nu a stiu si a pierdut pariul-deci sa faca asta esti si ilegal si ilogic.
Sau parca asa ceva era banculhappy

2 răspunsuri:
| 0andreea1 a răspuns:

Etnobotanicelelaughing

| LolNope a răspuns:

Pai:este legal ca un bosorog de profesor universitar sa aiba o sotie tanara, dar e ilogic.Este ilegal ca sotia sa aiba un amant tanar si frumos, dar este ilegal.Este ilegal si ilogic ca sotul sa ii mareasca nota amantului sotiei pentru ca i-a zis ceva legal dar ilogic, logic dar ilegal si ilogic si ilegal la un examen oral.