| ramy_5584 a întrebat:

O intrebare de logica! ce este legal dar ilogic.ilegal dar logic.ilegal si ilogic.toate in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

E veche dar e buna happy

Un student pica la examenul de logica. (mai cunoastem pe cineva care pica elevi la logica )

- Domnule profesor, daca va pun o intrebare de logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota?
- Da, sigur!
- Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp?

Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul.

- Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul.
- Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic.

33 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

E logic

| Elena0210 a răspuns:

Mistolaughing

| carina4amya a răspuns:

Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam banculaughinge tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un student pica la examenul de logica. (mai cunoastem pe cineva care pica elevi la logica )

- Domnule profesor, daca va pun o intrebare de logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota?

- Da, sigur!

- Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp?

Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul.

- Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul.

- Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic. :X>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un student pica la examenul de logica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ilogic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule, u vrei sa fie un lucru in acelasi timp legal si ilegal, logic si ilogic... te contrazici, mai citeste o data bancu' si incearca dupa sa ne faci ghicitori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normala gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu scrii nimic la proba-legal dar ilogic, sa copii la proba-ilegal dar logic, sa copii la proba de la vecin el are alta varianta-ilegal si ilogic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate intracelas timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi hi hi,, rs super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logoca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic