| anonim_4396 a întrebat:

Am avut parola de facebook a unei persoane si acea persoana si-a schimbat-o ieri. Am si parola de la yahoo. Cum pot face ca sa aflu noua parola? As putea sa fac ca sa primesc prin email un mesaj cu parola sau asa ceva? funda si vot

1 răspuns:
| Roocssy a răspuns:

Da, daca ai parola de yahoo poti afla parola de facebook. Dai la facebook si scrii parola veche de mai multe ori si pana la urma iti da ceva de genu 'trimite un link pe yahoo pentru resetarea parolei' si dai acolo, apoi intriipe yahoo si ti-o arata. succes :*