| Robert1st321 a întrebat:

Pot trimite unei persoane mesaj pe gmail/email dacă acea persoana are Yahoo, eu nu am Yahoo?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Ea nu are Yahoo, ea are o adresă de email pe Yahoo. la această adresă de email îi transmiți mesajul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti!
Un email poate fii trimis la orice adresa de alt email, indiferent ca este facuta pe yahoo, gmail sau pe un site privat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe orice mail poți trimite către orice mail.

| Lioana a răspuns:

Bineinteles ca poti. Adresa de mail nu trebuie sa fie de la acelasi furnizor de servicii de mail ca sa poti trimite mesaje. Poti trimite mesaj la orice adresa de mail existenta in lume.