| Stefania96dfg a întrebat:

Am de ales intre cateva rase de caini mie imi plac toate dar voi pe care ati alege-o? 1. West Highland White Terrier, 2. Beagle, 3 Golden Retriever, 4.Bichon Frise

Răspuns Câştigător
| MrEgipt a răspuns:

Buna Bichon e foarte delicat sincer asi alege golden retriver ptc e foarte ascultator, di daca il dresezi ar putea sa te ajute prin casa

ori cum Labradorul e cel mia potrivit pentru tine daca esti o fire jucausa eu am un beagle si un labrador si beagle e caine de vanatoare si ii trebuie mooooolt spatiu sper ca te-am ajutat funda?

2 răspunsuri:
| justagirl21 a răspuns:

Eu am crescut de cand eram mica alaturi de un golden retriever il cheama "pufi" si este cel mai credincios caine dintre toti de pe lista ta. chiar am vazut sambata asta un documentar pe dicovery despre aceasta rasa de caini se spune ca te salveaza si cu pretul vietii lor! de aceea, te sfatuiesc sa-ti iei golden retriever

| SexyBunny a răspuns:

Eu am crescut un Beagle si un Bichon Frise. daca vrei un Beagle iti sugerez sa nu cumperi unul pentru ca ei sunt foarte activi,le trebuie mult spatiu. mai ales daca stai la bloc e cam naspawinking rod cabluri. orice! laughing Iar daca vrei un Bichon nici el nu e prea bun. pentru ca plange des, si e foarte mic. si cu el este mai greu. dar e bun pentru apartamente, e jucaus... big grin dar eu as alege ori West Highland White Terrier ori Golden Retriever. dar si cu un Golden Retriever e ok numa ca ii trebuie spatiu pentru ca e mare. si nawinking sper ca te-am ajutat :*