| kittycat1999 a întrebat:

Ce a-ti alege intre Beagle si West highland white terrier? (ma mut la un apartament cu 4 camere) happy

Răspuns Câştigător
| DeathBat6661 a răspuns:

Hmmm:-?
Sa vedem :D
In primul rand marimea lor conteaza deci.u stai la bloc.Ambele rase sunt perfecte
Dar trebuie sa stii fiecare ce comportament are, ce boli pot sa apara pe parcursul vietii... daca poate fi dresat usor sau greu.
Eu te-as sfatui sa alegi un west highland white terrier(mama cat nume:)) Mai bine sa spunem mai simplu White Terrier;) ))
Deoarece el este foarte mic, poate trai intr-un apartement.Este afectuos si foarte jucaus.Este foarte bun pentru adolescenti;)
daca vrei sa afli mai mult despre el poti afla de aici http://www.animale.ro/caini/west-highland-white-terrier--westie
Sa imi spui ce nume ai ales pentru catel:)
Mult succes cu el:D

3 răspunsuri:
| AuDreY a răspuns:

Beagle

| DeathBat6661 a răspuns:

Multumesc pentru funda:*

| kittycat1999 explică:

Cu placere