| AnnaAnnne a întrebat:

am si eu o intrebare. Ce caine ati alege dintre Golden Retriever si Bichon frise? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu as alege golden retriver sunt ff scumpi am pe cineva care are si nu se mai dezlipeste de el nici cainele de stapan

14 răspunsuri:
| mady07 a răspuns:

Buna, eu as alege golden retriver deoarece este foarte dragut si scump! Funda?

| AndreeaIM a răspuns:

Eu zic ca amundoi sunt draguti dar golden sunt atat de draguti si sunt usor de dresat si e un bun partener de joaca iar bichonii sint pufosi si draguti happy funda? happy

| Giinger a răspuns:

Golden Retriever :X

| Karakter1 a răspuns:

Un Bichon frise sa-l mai alint un pic big grin fundita?

| SNIPƎR a răspuns:

Bichon frise.

| veronica3513 a răspuns:

Bichon frise, e mai draguthappy

| Jameson a răspuns:

Golden Retriever

| AnnaAnnne explică:

Ms pentru raspunsuri.Si eu aleg tot Goldenul Retriever, dar am un vecin care are Bichon Frise si ne certam care caine e mai destept si mai frumos. Voiam sa vad si parerile voastre sa vad ce rasa de caine ar alege majoritatea oamenilor dintre cele doua.Ms inca o data

| Ryuuzuka a răspuns:

Golden Retriever il ador.:X

| iugaroxana a răspuns:

Eu as alege Golden Retriever e mai destept si ff dragut si Bichon Frise e frumos dar pare a fi un ghem de lana.Acum cel mai mult conteaza parerea ta nu a noastra. Noi tragem doar o constatare

| TeDy_5844 a răspuns:

Bichon frise

| AndreeaD12 a răspuns:

Pai amandoi sunt dragitzi dar pe Golden Retriever il poti dresa mai usor. Oricum eu iti spun sa ii alegi pe amandoi sau daca nu pe Bichon Frise. (funda daca ti-am fost de ajutor.big grin)

| JustOneSmile a răspuns:

HEy.Eu personal as alege golden retriever.Bichonul frise poate fii si mai greu de intretinut chiar si mai incapatanat. DaCA esti o persoana activa goldenul e perfect pentru tine big grin

| butterflypink a răspuns:

Bichon clarbatting eyelashes