| cineva696969 a întrebat:

Buna! Am fost recent la un bar si am dat acolo de un tip care am observat ca se cam holba la mine si mi se pare foarte frumos. Am aflat cum il cheama si i-am dat follow pe insta si am primit follow back; ne-am dat niste likeuri reciproc. Ar trebui sa ii scriu? Daca da, ce? P.S. nu sunt sigura daca m-a recunoscut sau nu din pozele de pe cont.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Așteaptă și tu să pună ceva la story și răspunde-i legat de asta ca măcar să pară că deschizi o conversație natural. eu zic că i-ai arătat deja interes dându-i prima follow, mai lasă-l și pe el să facă primul pas că deja ai părea cam disperată big grin

Răspuns Apreciat de Editori
| BumiWolfie15 a răspuns:

Scrie-i! Nu ai nimic de pierdut! În cel mai rău caz ar putea să nu îți răspundă sau să îți dea block.Nu îți zic să îl disperi, dar un simplu "Bună! Ne-am întâlnit data trecută în club.Ce faci?" sau mai bine înainte de "Ce faci" întreabă-l dacă dorește să vorbiți și poate îi sugerezi să ieșiți să vă distrați pe undeva. Totuși să nu ai prea multă încredere în el imediat!

1 răspuns: