| AddaBăă a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent! sambata trebuie sa ma duc la opera si nu stiu cu ce sa ma imbrac. vreau cat mai multe pareri.trebuie sa fie ff. elegant si sa nu iasa in evidenta! fundisssa!kiss

Răspuns Câştigător
| Khanikua a răspuns:

Imbracate alegant. cu o rochie neagra si mulata cu un bolero ( parca asa se num vestuta aceea face nu se inkhde?) si cu o centuta mica care daca vrei sa o ti in mana si cu niste tocuri sau opincute ce iti place tie cel mai mult sper ca team ajutaT

3 răspunsuri:
| OxVow a răspuns:

Desigur.acum ca a venit caldura.o rochita.nu lunga! O poti accesoriza cu o esarfa, parul prins elgant intr-un coc prins cu glamureta(daca ai, se poarta)

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Uite ce iti propun eu sper sa iti placa:
->Rochie neagra lunga in talie prinsa cu o funda rosie sau neagra
->Rochie cu volane joos culoarea cerului senin cu cercei din swarowski (nu sunt scumpi)pantofi cam aceeasi culoare si parul prins cam dupa model adica poti sa o rogi pe cooafesa sa il faca mai potrivit
Mult succes si sper ca te-am ajutat!

| AddaBăă explică:

Am uitat sa mentionez ca am 12 ani si ca ma duc cu scoala