| SsAa a întrebat:

Va rog am mare nevoie de ajutor, sambata este ziua unei colege si nu stiu in ce sa ma imbrac daca aveti vreo idee va rog dar sa fie cava mai la moda ...Muletumesc,FUNDA -normal...big grin

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Pai depinde si locul unde se va tine ziua ei happy
Daca este un club/discoteca te poti imbraca cu ceva mai sexi, care sa iasa in evidenta ( ceva colorat, cu piete sau ceva cu sclipici tongue ) Daca e la ea acasa, o rochita, niste colanti si tenesi ar fi super ok ( se poarta foarte mult anul asta love struck ) Daca nu porti rochii, poti opta pentru pantaloni scurti cu colanti si un tricou dragut big grin Foarte la moda, te poti imbraca cu niste blugi stramti si pe desupra un tricoul larg foarte fashion, la care sa asortezi un lant

4 răspunsuri:
| ElenaOtilia a răspuns:

Si unde e funda? tongue

| Pisicutza7 a răspuns:

Daca e intr.o locatie eleganta ai putea sa-ti iei o rochita scurta cu niste colanti eventual niste ciorapi. sh cu modelsmug, sau daca petrecerea este intr.un loc obisnuit ai putea sa.ti iei ceva mulat cu o bluzita mai lunguta sh cu pe deasupra o bluza mai lunga descheiata fara nasturi sau fermoar. cred ca stii la ce ma refer:d sh ai putea sa.ti iei la gat o esaarfa.sh niste sandale big grin. ar fi fain. sau niste blugi mulati cu o bluza mai lunga. sper ca ti.am fost de folosbig grin funda?>big grin