| Caroline07Forbes a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Diseara ( la 5 ) Am HD are talent (pentru muzica clasica-instumentala) si nu stiu cum sa imi aranjez parul. Sunt tunsa in scari, am parul blond si lung putin mai jos de umeri. Sa fie ceva destul de usor ( nu pot primi ajutor) si destul de elegant. De imbracat ma imbrac cu o fusta neagra si o camasa alba. Va rog help me! Urgent!

Răspuns Câştigător
| EuDarii a răspuns:

Daca nu ai bani de coafor poti sa ti-l strangi intr-o coada de cal si sa lasi doua suvite afara si sa le ondulezi cu ondulatorul.

| Caroline07Forbes explică (pentru EuDarii):

Nu am timp de coafor, nu bani. E o idee cea cu coada. Merci. Mai vedem daca iti dau funda. Daca nu mai primesc alte raspunsuri pana cand plec, e a ta!

2 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Poti sa ti-l faci cu ondulatorul sau sa ti-l tapezi si daca ai breton sa ti-l prinzi intr-o codita impletita spic(intr-o parte)happy