| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.in seara asta m-am pus sa imi creez cateva grupuri la messenger...am mutat contactele in diferite grupe, iar apoi am constatat ca eram cateva grupe fara nicio persoana. le-am sters, am iesit dupa id.si apoi cand am intrat, grupele sterse aparusera, iar persoanele erau imprastiate in grupele pe care eu le stersesem [ care aparusera intre timp]. problema e ca vreau sa mut contactele in ce grupe vreau eu si nu stiu cum sa fac, pentru ca daca le mut si apoi ies dupa id`. totul se schimba, iar contactele se muta in alte grupe decat cele alese de mine. am nevoie de ajutor. funda pentru raspunsul folositor, vot pentru celelalte.:d.

1 răspuns:
| EzoPunctt20 a răspuns:

Ok, hai sa vedem. Spui ca se muta de capul lor deci laughing). Poate fii vorba de un virus, sau poate cineva iti stie parola. Daca ai dai parola cuiva, te sfatuiesc sa o schimbi urgent.winking