| bistriteanul a întrebat:

La Yahoo! Messenger 11, cum pot muta persoanele din lista de la "Friends" in alte grupuri, fara a-i sterge?

Răspuns Câştigător
| FlorinMysterio a răspuns:

Pur si simplu le tragi in acel grup.

5 răspunsuri:
| 1n3x a răspuns:

Le muti cu | cursorul.

| Saya a răspuns:

Da, poti

| adinaxD a răspuns:

Heey!
nu trebuie sa ii stregi!happy
ca sa muti alte id-uri dintr-un grup in altul uite ce trebuie sa faci:
-prima data trebuie sa pui sageata langa numele primei pers din lista 'friends', dupa aceea pui click apasat(adica nu iei degetul de pe click) si te duci in jos cu mouse-ul, o sa vezi ca adresele se selecteaza (se fac portocalii sau albastre...la mine portocalii), selectezi cate pers vrei tu, dupa accea pui click apasat pe ele ( fara se le deselectezi si nu langa ele) si le muti in celalalt grup big grin
sper ca ai inteles happy
Succes! tongue

| emmyiulian a răspuns:

Iei pur si simplu cu ajutorul cursorului, il muti tinand apasat cu mouse-ul pe id respectiv si il duci in grupul dorit, succes!

| Smecherul_8508 a răspuns:

Ti mousul apasat pe iconita persoanei aceleea si duci persoana la grupul acela cu mousul apasat ( incearca de mai multe ori s-ar putea sa nu iti iasa din prima incercare )