| viitorul a întrebat:

Buna TPU am nevoie mare de ajutorul vostru.In legatura cu minecraftul sp:ce trebuie sa fac sa imi mearga? Vreau sa spun ca l-am instalat,mi-a mers cateva minute si m-i s-a inchis, iar dupa aceea era o chestie in legatura cu java. Java mi-a fost instalata dar nu imi dau seama care e problema sad
Dau FUNDITA la cel mai explicit raspuns happy

Răspuns Câştigător
| DarkStarGW a răspuns:

Reinstaleaza java de pe site-ul lor pe 32 sau 64 in functie de windows si o sa mearga

| viitorul explică (pentru DarkStarGW):

Poate sa fie si alta problema cu minecraftul? ca mi se inchide dupa cateva secunde dupa ce il accesez '-'

| DarkStarGW a răspuns (pentru viitorul):

Pai inceraca sa joci la minim cu setarile si mai este posibil sa nu suporta placa ta video