| cristinanatalia a întrebat:

Buna am nevoie de niste statusuri de fite de mofuri de figuri ecc...(sa le scrieti voi)nu vreau link

3 răspunsuri:
| cristinanatalia explică:

Mofturi*scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

2. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

3.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine
5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)
– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:
-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

ma joc cu talente, si cu fite, sunt printesa intre fetite...

2)Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant...

3)fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc, dobor prostii dintr-un foc...

4)sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala~~sukarime si talent, dobor orice clasament~~diamant adevarat, exemplar unikt~~

5)''~vrei sa fii stilata.ACCEPT,RESPECT.dat n-ai clasa sa stii. exagerezi, meditezi.incerci sa ma COPIEZI''~

"[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥""

starLe pui conditzii, la toti care t vor Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori Fermecator, ai un zambet criminal Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl Este extraordinar mersu' ala intepat Iese din normal mersu' ala elegant Stii prea bine, la tot ce ma refer Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf Semneaza Domnïshoara care te-a dat peste cap!

Mersul meu de scena Te baga in dilema Vorbesc ca O profesoara cu un cuvant te bag in Boala… pozez pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fakdin grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR

recunosc, m`am prefacut. Dar am ajuns unde am vrut.Shi am tacut cand am plecat.si am zambit ca a meritat!"winkingwinkingwinking"

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare

Asta-s eu si n-ai ce face mami alta nu mai face

"? Plina de Idei pentru o iesire din Banal,acea Copila cu Acel Ceva Special... Buna sau Rea, Dulce sau Amara, raman ORIGINALA"?"

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalamt

Are numai 15 ani si nu stie c simte.Astazi te iubeste.Maine te minte Dar nu incerka s`o schimbi. Asa e ea! Dk ie a lui.Nu poate fi si a ta

.In ambitia mea vorbeSti cu ea Da stai asa ca nu e asa! Jura`te pe mama ta ca nu mai ai drag de mine Sh ca stai cu ea doar din iubire Nici nu sti ce sa mai zici, ca sa ma oftiki.]"

Ma urasti?

Problema ta!

Ma copiezi?

Nu`mi ajungi nici pana la picioare!

Ma iubesti?

Ce bine...si eu pe tine!

Un sfat?

Nu te lua de viata mea!

te-am amagit?

Scuze,n`a fost cu intentie!

te-am insultat?

Foarte bine, meritai!

te-am jignit cand nu era cazul?

Iarta`ma!

Ma invidiezi?

Incearca sa fii mai bun daca poti!

Ce fac cu viata mea?

Ce vreau!

Ai zis ce`ai vrut?

Ai sa asculti si ce nu vrei!

Vrei sa te multumesc?

N`o sa ma schimb niciodata!

Rea?

Cu cine merita!

ti-am zis ca te iubesc?

Am fost sincera!

Bunul meu simt?

Depinde de al tau!

Copilaroasa?

Da, pentru ca asa vreau!

Matura?

Cand vreau!

Prietenii mei

Cei mai tari oameni

Vrei sa mi fii prieten

Demonstreaza mi ca meriti

Te urasc

Mi ai dat motive

Falsa

Doar cu unii

Te deranjez

Iarta ma dar chiar nu mi pasa

fiecare lucru isi are vremea potrivita si fiecare clipa isi are nebunia i de-o clipa

I’ll never stop believing

Simplă în cel mai complex m0d,timidă cu un tupeu fantastic, energică într.o lene n0t0rie,zăpăcită în cel mai serios m0d,0ptimistă în cel mai pesimist m0d p0sibil,rea dar totuşi bună!

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, asta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Poate draguta,poate o scorpie,poate urata,poate frumoasa,poate nebuna,poate serioasa. poate EU! ce unii au si nu stiu sa pretuiasca, altii cauta si ar da orice sa aiba!""

Mi'e dor de.nu mai conteaza. OoRgOoliul meu nu se mai pateaza!

I don't like to be bad I'm just tired to be nice

Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am`

"~DuLcE SaU AmArA,cuminte SaU VuLgArA,Sunt o FiInTzA rara si RaMaN OrIgiNaLa!~"

Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ! 

Figuri,fiţe şi talent, asta-i stilul meu recent!

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat si nu regreta nimic care te face sa zambesti!

| Libelle a răspuns:

``sunt o fetita tunata si bine dotata...tu uiti la mine vrei... pusy pusy wait!``
Pune-ti-l pe asta!

A la Sexy Braileancasmug