| kris_6928 a întrebat:

Imi scrieti si mie niste statusuri de fite plz dau fundita x:

Răspuns Câştigător
| oOocHiii mey DroOogUl Tau a răspuns:

Ma simt perfecta pentru. tine. in schimb straight face. thu esti` un mare fraier pentru. minewinking"
Inainte sa plec, am suflat aburi peste imaginea ta sh am scris cu degetu pe oglinda: DISPARI`! oh go on"
♡ Ma iubesti?
☆ Ai ce!
♡ Ma respecti?

☆ Foarte bine!
♡ M
a invidiezi?

☆ Ai de ce!
♡Ma barfesti?

☆ N'ai decat!
♡ Regreti ca m'ai cunoscut?

☆ Mi se rupe inima!

♡ Indrasneata?

☆ Daca tu esti pampalau!

♡ Incapatanata?

☆ Pana peste masura!

♡ Nemultumita?

☆ Intotdeauna!

♡ te-am insultat?

☆ Foarte bine, meritai!

♡ Ai zis ce`ai vrut?

☆ O sa ascultzi si ce nu vrei!

♡ Ca sa te multumesc?

☆ N`o sa ma schimb!

♡ ti-am mai zis ca te iubesc?

☆ Am fost sincera!

♡ Rea?

☆ Cu cine merita!

♡ Sincera?

☆ Da, oricat de dur ar fi adevarul!

♡ Bunul meu simtz?

☆ Depinde de al tau!

♡ Urata?

☆ La prima ora a diminetii!

♡ Frumoasa?

☆ Da, ca sa aveti voi de ce muri!

♡ Geloasa?

☆ Da, chiar daca nu'mi dai motive!

♡ Indragostita?

☆ In fiecare zi!

♡ Copilaroasa?

☆ Da, pentru ca asa vreau!

♡ Impunatoare?

☆ Pt ca stiu ce vreau!

♡ Originala?

☆ Mereu!

♡ Devotata?

☆ Pt ca stiu sa'mi mentin prietenii!

♡ Copiata?

☆ De fiecare data!

♡ Tupeista?

☆ Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine!

♡ Vrei sa`mi devii prieten?

☆ Demonstreaza`mi ca meritzi!

♡ Indiferenta?

☆ Daca nu ma interesezi!

♡ Te urasc?

☆ mi-ai dat motive!

♡ Incapatanata?

☆ Asa m'a facut mama!

♡ Falsa?

☆ Doar cu unii!

♡ Parsiva?

☆ Datorita unora dintre voi!

♡ Un sfat?

☆ Nu te mai lua de viata mea!
Multe barfe... multe tarfe. Asta`i viata... Cand te gandesti la ele te apuca greata. Daca vrei iti dam noi subiect de barfa : Viata`i cea mai scumpa tarfa

6 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

| marya a răspuns:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.
Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.
Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine
Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta
Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii`; )
Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`
Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat
In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa... Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa
SuNt O fAtA iNcApAtNaTa, RaSfAtAtA, pRiEtEnOaSa, DeStEaPtA, cUrIoAsA, iAr DaCa ImI dOrEsC CeVa FaC tot PoSiBiLuL sa oBtIn... TiN fOaRtE mUlT la aSpEcTuL meu FiZiC...iMi PlAcE sa fIu In PaS cU mOdA imi place sa-mi traiesc viata, iniferent de obstacole!
Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui °Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar o pERs
Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.
Lumea zice ca sunt fitoasa dar mie putin imi pasa, nu sunt frumusete mare, am un pic din fiecare...
Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte
sper ca te-am ajutat papa

| lilbunny a răspuns:

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.
Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.
Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.
Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!
Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!
Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?
Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!
Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
Oh doamne, iar tu?
Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor
Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor

| any27alexia a răspuns:

Aud vorbe despre mine si continua barfa! da cand ajunge la mine barfa atunci isi cere scuze fufa, farfa. aveti grija la ce pr va alegeti

| caramyka a răspuns:

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine