| alexandratudosa a întrebat:

am o prietena de 6 ani ne intelegem de minune cu exceptia unor mici certuri na, as vrea sa-i fac un cadou sau o surpriza placut in semn de pritenie! cine ma ajuta?! VOT +FUNDA! PLEASE

Răspuns Câştigător
| Fasie a răspuns:

Compunei o poezie e cel mai frumos lucru

4 răspunsuri:
| Tana_3274 a răspuns:

Chestii de fete machiaje o bluza sau ceva semnificativ prieteniei voastre o rama cu o poza inc are sunteti voi doua sau doi ursuleti...

| andrei_6979 a răspuns:

Poi de exemplu, poti sa-i oferi un wekend la munte sau mare

| andrei_6979 a răspuns:

Poti sai oferi spre exemplu ceva pentru fete. Poate o papusa sau un ursulet ceva...

| kissmealiss a răspuns:

Un cadou frumos ar fi un medalion in care poate punen o poza cu voi sa isi aminteasca mereu de prietenia voastra... mult noroc...pup