| lipslikesugar19 a întrebat:

Peste putin timp ajunge cea mai buna prietena a mea din Anglia acasa, si as vrea sa-i fac un cadou asa.de bun venit. Aveti vreo idee ce as putea sa-i fac? Nu stiu, vreau sa fie o surpriza sa ramana placut surprinsa.sau nu neaparat un cadou, orice.

3 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Pai cheama toti prietenii vostri acasa la tine si dati o petrecere de bun venit. Daca ii place de cineva cheama-l si pe el asta o va face sa se bucure si mai tare.

| PewDyePye a răspuns:

Pai e in functie de ce ii place. Daca ii plac hainele poti sa-i iei o geanta.

| lipslikesugar19 explică (pentru PewDyePye):

Are destule haine, genti.Mersi oricum pentru raspuns!