| claudiumgv a întrebat:

Revin cu o intrebare aici sau un pic de ajutor mai bine zis.Pe joi eu si prietena mea implinim 5 luni de relatie, o relatie mai complicata baza mai mult pe certuri din nimicuri si asa mai departe.Dar Joi as vrea sa o surprind chiar cand facem 5 luni cu ceva placut..si ma refer la un cadou nu stiu,ceva frumos sa-i ofer, sa-i daruiesc care sa o impresioneze(in afara de o noapte de dragoste sau sexlaughing ). As dori altceva, un cadou ceva de genul Problema e ca nu prea am idei in asa ceva. Daca ma puteti ajuta cu mica mea problema.Va multumesc.Astept ideeile voastre!

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ia-i o orhidee d-aia la ghiveci, alba si cu multe flori, lor le plac florile delicate.

| Expressions a răspuns:

O floare, o ciocolata si o felicitare in care sa ii scrii ceva frumos (ai putea sa incerci sa faci o poezie). happy

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Un trandafir, un parfum, un tricou personalizat, i-ai putea scrie ceva dragut pe asfalt in fata blocului ei (daca sta la bloc).