| lol124356 a întrebat:

Am o problema cu cineva care ma tot suna cu numar ascuns si as vrea sa stiu cum sa dau respingere automata. Am un Nokia C3 si sunt in Cosmote. Dau funta.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Din pacate nu il poti bloca.Nu ii raspunde sau raspundei si spune-i sa te lase in pace. Daca nu inceteaza lasa-l sa sune in continuare ca se satura apoi.Pa,pa

| BestStudio a răspuns:

Simplu cand esti la scoala/acasa/cu prieteni lasa-l sa sune ii raspunzi apoi inchizi si faci un dialog fals sa creda prieteni tai ca ie prietenul/prietena iubitul/iubita ta