| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema de ex la facebook nu mai apare adauga prieten atunci cand cineva vrea sa ma adauge in lista deci ce se intampla de ce apare asa? mersi

Răspuns Câştigător
| קยภкєгςђเςкŦยภкא4єνєя a răspuns:

Salut, draga "girl10"! Poate ca este din pricina ca ai prea multi prieteni in lista. Sfatul meu este ca daca ai prea multi sa mai scoti din ei... Asta daca vrei, bineinteles. Daca NU... inseamna ca poate fi vorba de o eroare de conexiune sau ceva de genu'. Incearca sa intri de mai multe ori pe contul respectiv. Sper ca te-am ajutat! Ceao!