| Fluturash_3549 a întrebat:

am o problema.in fiecare seara de craciun am fost la restaurant(muzicaa, chestii)cu un baiat sor`sa sh parintii nostri.Toate bune sh frumos jukam ne comportam ca niste amici.(el majoritatea timpului cand nu jucam/dansam statea pe mess pe tel). De Sf Vasile am fost din nou la acel restaurant sh el incepuse sa ma gadile sa ma ciupeasca chestii din astea.Inainte cu 2-3 zile de revelion mi-a aparut in lista.sh vorbeam cam in fiecare zii.Intr-o zi m-a intrebat daca am prieten.sh mai faceam glumea ca ma inseli sh din astea... mi-a cerut nr de tel dar acum nu mai da niciun semn. daca nu intruu eu pe el.rareori ma intreaba cf sau raspunde la massuri...eu acum sunt in "limba" dupa ellaughingsi nu stiu cum sa-l abordez.Desi imi place "caterinca" sh par destul de tupeista cand vb cu el ma pierd si nu stiu ce sa mai spun. Ajutati`ma plz! Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| duby a răspuns:

# waw!`laughing eu zic` sa spui lucrurilor pe numee`oh go on adica` spune`i ca il placi`. atunci sigur te placea si probabil ca te place si acum.

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Te-as ajuta cu un manual de gramatica.winking

| Fluturash_3549 explică:

Roby taki drq...imi pare rau sa te amagesc da am media 10 la romana... da pe net nu mai scriu toti tocilarii[ca tinee]happy

| Fluturash_3549 explică:

Lasati`ma mha dracu cu gramaticaa voastra...scrieti ca niste babetilaughing)

| Mikisan a răspuns:

Poti sa ii spui direct ca il placi, undeva il chemi la un loc retras, fara lume in jur happy
@Roby Nu exagera happy
@Fluturash Sa stii ca lumea o cunosti din vorbe, fapte si comportament, dupa cum a zis Socrate, tu deja te-ai injosit aici, poti sa ai orice medie, tot proasta ramai!