| ody a întrebat:

Cat trebuie sa stati in spital dupa o operatie de amigdalite?

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

Heyy Buna! Si eu m-am operat de amigdalite, dar eu nu am stat mai mult de o zi, adica dupa operatie, te vei culca (fiind sub anestezie), iar dupa te vei trezi cu o durere mare de gat, pe care o vei ameliora cu ceai.Muult ceai! Iar apoi doctorul iti va spune ca numai este cazul sa stai in spital, si te trimite acasa, si spunandu-ti sa mananci o portiee mare de inghetata.Succes

4 răspunsuri:
| Dianaღ a răspuns:

Buna!
Pai eu dupa operatie am stat in spital inca 3 zile.

| adina_4425 a răspuns:

2-3 zile nu te doare doar ca trebuie sa nu vorbesti prea tare. big grin

| R0b3r7o a răspuns:

Eu am avut operatie de amigdalite si dupa ce mi-a termintato cam dupa 1 ora am plecat acasa! dar nu puteam sa beau si sa mananc mai nimic!

| Elly007 a răspuns:

Depinde de cazwinking